Brussel · Brussel-Hoofdstad · 1020

Yvonne Nèvejeanstraat

📍 1020 🏠 50 adressen 🚂 750m 🚌 240m 🔀 7 lijnen ⭐ Urban Score 52,3 🏡 Rustige woonwijk
🇧🇪 Tweetalige regio — FR · NLVoir en français
52,3
Urban Score
350 000 €
Appartement
750m
Station
68,3
AQI
198 314
Inwoners
50
Adressen

Levenskwaliteit

Score 52,3/100
47,6
Wandelbaar
85
Groen
86
Stilte
75
Nabijheid
68,3
Luchtkwaliteit

Voorzieningen in de buurt

OSM · 300m
🍽️
7
Restaurants
Khayma Grill
10
Cafés
Koffie Entre Ami.e.s
🛒
1
Supermarkten
ALDI
🏫
9
Scholen
Collège La Fraternité
🌳
2
Parken
Parc Tour et Taxis - Thurn en Taxispark

Luchtkwaliteit

IRCEL-CELINE
68,3 AQI
Matige luchtkwaliteit De luchtkwaliteit is aanvaardbaar. Gevoelige personen kunnen lichte effecten ondervinden.
PM2.5 9.2 µg/m³
NO₂ 26.58 µg/m³

Vastgoedmarkt

Statbel
350 000 €

Mediaanprijs appartement — Brussel

Huis 520 000 €
Appartement 350 000 €
↓ 1.8% daling in 2024 (NBB)

Buurtprofiel

Statbel
Bevolking (sector)198 314
Huishoudens (gemeente)95 711
Gemiddeld inkomen32 149 €
Leeftijdsverdeling
0–17: 21.28%
18–64: 67.58%
65+: 11.14%
Buitenlanders39.29%
Adressen50

Erfgoed

Onroerend Erfgoed · AWaP
🏛️
Beschermde monumenten (gemeente)
8
📊
Erfgoeddensiteit (per 1.000 adressen)
0.0432

Gebaseerd op gegevens van Onroerend Erfgoed (Vlaanderen), AWaP (Wallonië) en OpenStreetMap (Brussel).

Mobiliteit

🚂 Dichtstbijzijnde station750m
🚌 Bushalte240m
🔀 Doorkomende lijnen7

Wat je hier vooral merkt

Yvonne Nèvejeanstraat, Brussel (Brussel-Hoofdstad), is een goed verbonden woonstraat met vlotte toegang tot openbaar vervoer. De straat telt 50 adressen. Het woningprofiel past bij een stedelijk appartementenprofiel.

Wonen en prijsniveau

De mediaan appartementsprijs ligt rond 350 000 €. Voor huizen is dat 520 000 €. De prijstrend is dalend (-1.8%). Voor dagelijkse boodschappen zit deze straat goed: binnen loopafstand liggen 1 supermarkten, 7 restaurants, 10 cafés. De straat heeft bruikbare OV-dekking met 7 OV-lijnen, dichtstbijzijnde halte op 240m.

Onze lezing van deze straat

Alles bij elkaar komt deze straat uit op 52,3/100 voor de Urban Score. De luchtkwaliteit is aanvaardbaar (AQI 68,3/100). Het geluidsniveau wijst op een gematigd straatprofiel. Of deze straat bij je past, hangt vooral af van je woonprofiel: zoek je rust, dan kan dit passen; zoek je maximale levendigheid, dan zijn centralere straten logischer.

Buurtprofiel in context

Statbel

Deze buurt heeft een uitgesproken multicultureel profiel binnen Brussel. De statistische sector telt 198 314 inwoners.

Brussel

RegioBrussel-Hoofdstad
Postcode1020

Straatprofiel

🏡 Rustige woonwijk 🏢 Stadsappartementen

Multiculturele wijk

📍 Gegevens

Coördinaten50.871679°N, 4.352651°E
Station750m
AQI68,3/100