Brussel · Brussel-Hoofdstad · 1000

Vogelvangersweg

📍 1000 🏠 3 adressen 🚂 610m 🚌 172m 🔀 1 lijnen 🏪 5 winkels ⭐ Urban Score 55,2 🏬 Commercieel centrum
🇧🇪 Tweetalige regio — FR · NLVoir en français
55,2
Urban Score
350 000 €
Appartement
5
Winkels
610m
Station
68,3
AQI
198 314
Inwoners
3
Adressen

Levenskwaliteit

Score 55,2/100
50
Wandelbaar
84,1
Groen
97,4
Stilte
79,7
Nabijheid
68,3
Luchtkwaliteit
1,9
Commercieel

Voorzieningen in de buurt

OSM · 300m
🍽️
6
Restaurants
La Cité du Dragon
2
Cafés
Le Kiosque
🛒
1
Supermarkten
Carrefour express
🏫
4
Scholen
École fondamentale libre Decroly
🌳
1
Parken
Île Robinson - Robinsoneiland

Luchtkwaliteit

IRCEL-CELINE
68,3 AQI
Matige luchtkwaliteit De luchtkwaliteit is aanvaardbaar. Gevoelige personen kunnen lichte effecten ondervinden.
PM2.5 9.2 µg/m³
NO₂ 26.58 µg/m³

Vastgoedmarkt

Statbel
350 000 €

Mediaanprijs appartement — Brussel

Huis 520 000 €
Appartement 350 000 €
↓ 1.8% daling in 2024 (NBB)

Buurtprofiel

Statbel
Bevolking (sector)198 314
Huishoudens (gemeente)95 711
Gemiddeld inkomen32 149 €
Leeftijdsverdeling
0–17: 21.28%
18–64: 67.58%
65+: 11.14%
Buitenlanders39.29%
Actieve ondernemingen5
Adressen3

Erfgoed

Onroerend Erfgoed · AWaP
🏛️
Beschermde monumenten (gemeente)
8
📊
Erfgoeddensiteit (per 1.000 adressen)
0.0432

Gebaseerd op gegevens van Onroerend Erfgoed (Vlaanderen), AWaP (Wallonië) en OpenStreetMap (Brussel).

Mobiliteit

🚂 Dichtstbijzijnde station610m
🚌 Bushalte172m
🔀 Doorkomende lijnen1

Wat je hier vooral merkt

Vogelvangersweg, Brussel (Brussel-Hoofdstad), is een gemengde straat waar wonen en dagelijkse activiteit naast elkaar bestaan. De straat telt 3 adressen. Het woningprofiel past bij een stedelijk appartementenprofiel.

Wonen en prijsniveau

De mediaan appartementsprijs ligt rond 350 000 €. Voor huizen is dat 520 000 €. De prijstrend is dalend (-1.8%). Voor dagelijkse boodschappen zit deze straat goed: binnen loopafstand liggen 1 supermarkten, 6 restaurants, 2 cafés. OV is aanwezig, maar minder sterk dan in de beter verbonden delen van de gemeente.

Onze lezing van deze straat

Alles bij elkaar komt deze straat uit op 55,2/100 voor de Urban Score. De luchtkwaliteit is aanvaardbaar (AQI 68,3/100). Het geluidsniveau oogt relatief rustig. Of deze straat bij je past, hangt vooral af van je woonprofiel: zoek je rust, dan kan dit passen; zoek je maximale levendigheid, dan zijn centralere straten logischer.

Buurtprofiel in context

Statbel

Deze buurt heeft een uitgesproken multicultureel profiel binnen Brussel. De statistische sector telt 198 314 inwoners.

Brussel

RegioBrussel-Hoofdstad
Postcode1000

Straatprofiel

🏬 Commercieel centrum 🏢 Stadsappartementen

Multiculturele wijk

📍 Gegevens

Coördinaten50.801463°N, 4.37624°E
Station610m
AQI68,3/100