Brussel · Brussel-Hoofdstad · 1020

Steylsstraat

📍 1020 🏠 187 adressen 🚂 431m 🚌 8m 🔀 8 lijnen 🏪 7 winkels ⭐ Urban Score 56,7 🌳 Groen woongebied
🇧🇪 Tweetalige regio — FR · NLVoir en français
56,7
Urban Score
350 000 €
Appartement
7
Winkels
431m
Station
68,3
AQI
198 314
Inwoners
187
Adressen

Levenskwaliteit

Score 56,7/100
52,2
Wandelbaar
89,8
Groen
84
Stilte
85,7
Nabijheid
68,3
Luchtkwaliteit
2,8
Commercieel

Voorzieningen in de buurt

OSM · 300m
🍽️
8
Restaurants
La K-Fête
11
Cafés
Cervantes
🛒
3
Supermarkten
Lidl
🏫
10
Scholen
École Steyls
🌳
10
Parken
Pocket Park Laneau
💊
1
Apotheken

Luchtkwaliteit

IRCEL-CELINE
68,3 AQI
Matige luchtkwaliteit De luchtkwaliteit is aanvaardbaar. Gevoelige personen kunnen lichte effecten ondervinden.
PM2.5 9.2 µg/m³
NO₂ 26.58 µg/m³

Vastgoedmarkt

Statbel
350 000 €

Mediaanprijs appartement — Brussel

Huis 520 000 €
Appartement 350 000 €
↓ 1.8% daling in 2024 (NBB)

Buurtprofiel

Statbel
Bevolking (sector)198 314
Huishoudens (gemeente)95 711
Gemiddeld inkomen32 149 €
Leeftijdsverdeling
0–17: 21.28%
18–64: 67.58%
65+: 11.14%
Buitenlanders39.29%
Actieve ondernemingen7
Adressen187

Erfgoed

Onroerend Erfgoed · AWaP
🏛️
Beschermde monumenten (gemeente)
8
📊
Erfgoeddensiteit (per 1.000 adressen)
0.0432

Gebaseerd op gegevens van Onroerend Erfgoed (Vlaanderen), AWaP (Wallonië) en OpenStreetMap (Brussel).

Mobiliteit

🚂 Dichtstbijzijnde station431m
🚌 Bushalte8m
🔀 Doorkomende lijnen8

Wat je hier vooral merkt

Steylsstraat, Brussel (Brussel-Hoofdstad), is een goed verbonden woonstraat met vlotte toegang tot openbaar vervoer. De straat telt 187 adressen. Het woningprofiel past bij een stedelijk appartementenprofiel.

Wonen en prijsniveau

De mediaan appartementsprijs ligt rond 350 000 €. Voor huizen is dat 520 000 €. De prijstrend is dalend (-1.8%). Voor dagelijkse boodschappen zit deze straat goed: binnen loopafstand liggen 3 supermarkten, 8 restaurants, 11 cafés. De bereikbaarheid is sterk: 8 OV-lijnen, dichtstbijzijnde halte op 8m.

Onze lezing van deze straat

Alles bij elkaar komt deze straat uit op 56,7/100 voor de Urban Score. De luchtkwaliteit is aanvaardbaar (AQI 68,3/100). Het geluidsniveau wijst op een gematigd straatprofiel. Of deze straat bij je past, hangt vooral af van je woonprofiel: zoek je rust, dan kan dit passen; zoek je maximale levendigheid, dan zijn centralere straten logischer.

Buurtprofiel in context

Statbel

Deze buurt heeft een uitgesproken multicultureel profiel binnen Brussel. De statistische sector telt 198 314 inwoners.

Brussel

RegioBrussel-Hoofdstad
Postcode1020

Straatprofiel

🌳 Groen woongebied 🏢 Stadsappartementen

Multiculturele wijk

📍 Gegevens

Coördinaten50.878964°N, 4.342403°E
Station431m
AQI68,3/100