Brussel · Brussel-Hoofdstad · 1000

Emile De Motlaan

📍 1000 🏠 101 adressen 🚂 1247m 🚌 165m 🔀 14 lijnen 🏪 6 winkels ⭐ Urban Score 52,9 🍻 Horeca-straat
🇧🇪 Tweetalige regio — FR · NLVoir en français
52,9
Urban Score
350 000 €
Appartement
6
Winkels
1247m
Station
68,3
AQI
198 314
Inwoners
101
Adressen

Levenskwaliteit

Score 52,9/100
50,7
Wandelbaar
94,9
Groen
98
Stilte
58,5
Nabijheid
68,3
Luchtkwaliteit
2,4
Commercieel

Voorzieningen in de buurt

OSM · 300m
🍽️
15
Restaurants
La Villa in the Sky
6
Cafés
Café de la Presse
🛒
1
Supermarkten
Carrefour Express
🏫
4
Scholen
École primaire Catteau-Aurore
🌳
3
Parken
Jardins de l'Abbaye de la Cambre - Tuinen van de Ter Kamerenabdij
💊
1
Apotheken

Luchtkwaliteit

IRCEL-CELINE
68,3 AQI
Matige luchtkwaliteit De luchtkwaliteit is aanvaardbaar. Gevoelige personen kunnen lichte effecten ondervinden.
PM2.5 9.2 µg/m³
NO₂ 26.58 µg/m³

Vastgoedmarkt

Statbel
350 000 €

Mediaanprijs appartement — Brussel

Huis 520 000 €
Appartement 350 000 €
↓ 1.8% daling in 2024 (NBB)

Buurtprofiel

Statbel
Bevolking (sector)198 314
Huishoudens (gemeente)95 711
Gemiddeld inkomen32 149 €
Leeftijdsverdeling
0–17: 21.28%
18–64: 67.58%
65+: 11.14%
Buitenlanders39.29%
Actieve ondernemingen6
Adressen101

Erfgoed

Onroerend Erfgoed · AWaP
🏛️
Beschermde monumenten (gemeente)
8
📊
Erfgoeddensiteit (per 1.000 adressen)
0.0432

Gebaseerd op gegevens van Onroerend Erfgoed (Vlaanderen), AWaP (Wallonië) en OpenStreetMap (Brussel).

Mobiliteit

🚂 Dichtstbijzijnde station1247m
🚌 Bushalte165m
🔀 Doorkomende lijnen14

Wat je hier vooral merkt

Emile De Motlaan, Brussel (Brussel-Hoofdstad), is een goed verbonden woonstraat met vlotte toegang tot openbaar vervoer. De straat telt 101 adressen. Het woningprofiel past bij een stedelijk appartementenprofiel.

Wonen en prijsniveau

De mediaan appartementsprijs ligt rond 350 000 €. Voor huizen is dat 520 000 €. De prijstrend is dalend (-1.8%). Voor dagelijkse boodschappen zit deze straat goed: binnen loopafstand liggen 1 supermarkten, 15 restaurants, 6 cafés. De straat heeft bruikbare OV-dekking met 14 OV-lijnen, dichtstbijzijnde halte op 165m.

Onze lezing van deze straat

Alles bij elkaar komt deze straat uit op 52,9/100 voor de Urban Score. De luchtkwaliteit is aanvaardbaar (AQI 68,3/100). Het geluidsniveau oogt relatief rustig. Daardoor past deze straat beter bij bewoners die rust en ruimte zoeken dan bij wie alles te voet wil doen.

Buurtprofiel in context

Statbel

Deze buurt heeft een uitgesproken multicultureel profiel binnen Brussel. De statistische sector telt 198 314 inwoners.

Brussel

RegioBrussel-Hoofdstad
Postcode1000

Straatprofiel

🍻 Horeca-straat 🏢 Stadsappartementen

Multiculturele wijk

📍 Gegevens

Coördinaten50.816696°N, 4.374033°E
Station1247m
AQI68,3/100