Brussel · Brussel-Hoofdstad · 1120

Antoon van Osslaan

📍 1120 🏠 21 adressen 🚂 846m 🚌 462m 🔀 6 lijnen ⭐ Urban Score 50,1 🏡 Rustige woonwijk
🇧🇪 Tweetalige regio — FR · NLVoir en français
50,1
Urban Score
350 000 €
Appartement
846m
Station
68,3
AQI
198 314
Inwoners
21
Adressen

Levenskwaliteit

Score 50,1/100
49
Wandelbaar
71,1
Groen
88
Stilte
71,8
Nabijheid
68,3
Luchtkwaliteit

Voorzieningen in de buurt

OSM · 300m
🍽️
1
Restaurants
La Marina

Luchtkwaliteit

IRCEL-CELINE
68,3 AQI
Matige luchtkwaliteit De luchtkwaliteit is aanvaardbaar. Gevoelige personen kunnen lichte effecten ondervinden.
PM2.5 9.2 µg/m³
NO₂ 26.58 µg/m³

Vastgoedmarkt

Statbel
350 000 €

Mediaanprijs appartement — Brussel

Huis 520 000 €
Appartement 350 000 €
↓ 1.8% daling in 2024 (NBB)

Buurtprofiel

Statbel
Bevolking (sector)198 314
Huishoudens (gemeente)95 711
Gemiddeld inkomen32 149 €
Leeftijdsverdeling
0–17: 21.28%
18–64: 67.58%
65+: 11.14%
Buitenlanders39.29%
Adressen21

Erfgoed

Onroerend Erfgoed · AWaP
🏛️
Beschermde monumenten (gemeente)
8
📊
Erfgoeddensiteit (per 1.000 adressen)
0.0432

Gebaseerd op gegevens van Onroerend Erfgoed (Vlaanderen), AWaP (Wallonië) en OpenStreetMap (Brussel).

Mobiliteit

🚂 Dichtstbijzijnde station846m
🚌 Bushalte462m
🔀 Doorkomende lijnen6

Wat je hier vooral merkt

Antoon van Osslaan, Brussel (Brussel-Hoofdstad), is een goed verbonden woonstraat met vlotte toegang tot openbaar vervoer. De straat telt 21 adressen. Het woningprofiel past bij een stedelijk appartementenprofiel.

Wonen en prijsniveau

De mediaan appartementsprijs ligt rond 350 000 €. Voor huizen is dat 520 000 €. De prijstrend is dalend (-1.8%). Het voorzieningenaanbod rond deze straat oogt eerder beperkt; wie veel winkels of horeca zoekt, zal dat per locatie moeten afwegen. De straat heeft bruikbare OV-dekking met 6 OV-lijnen, dichtstbijzijnde halte op 462m.

Onze lezing van deze straat

Alles bij elkaar komt deze straat uit op 50,1/100 voor de Urban Score. De luchtkwaliteit is aanvaardbaar (AQI 68,3/100). Het geluidsniveau wijst op een gematigd straatprofiel. Of deze straat bij je past, hangt vooral af van je woonprofiel: zoek je rust, dan kan dit passen; zoek je maximale levendigheid, dan zijn centralere straten logischer.

Buurtprofiel in context

Statbel

Deze buurt heeft een uitgesproken multicultureel profiel binnen Brussel. De statistische sector telt 198 314 inwoners.

Brussel

RegioBrussel-Hoofdstad
Postcode1120

Straatprofiel

🏡 Rustige woonwijk 🏢 Stadsappartementen

Multiculturele wijk

📍 Gegevens

Coördinaten50.908679°N, 4.405144°E
Station846m
AQI68,3/100